Našel jsem - čtení pro všechny

Opět "náhoda" mne přivedla k odkazu, který určitě osloví každého z nás. Tento týden mi přinesl jeden můj známý  časopis a při jeho pročítání jsem narazil na jméno Božena Cibulková. (Wikipedie Božena Cibulková) Krátký odkaz v časopise na tuto paní mne zaujal a tak jsem začal pátrat po internetu po jejím písemném díle. To co jsem našel MNE SILNĚ OSLOVILO a ve mne rezonuje. Vím, že v době, kdy jsem jen a jen ležel trpící pod vlivem chemoterapií mi můj bratranec přinesl knihu, kterou bych jako tehdy pracující a vtažený do systému mladý podnikatel, nikdy do ruky nevzal a nečetl. AVŠAK právě v těžké době, zastavený onemocněním jsem v té knize nalezl nový vhled na život a dodnes se vydávám (i když s vědomým občasným klopýtnutím) tou jinou/novou cestou, než před nemocí. I kdybych chtěl, nebo by se mi zdálo, že jsem jaksi ustrnul ve svém vývoji, vždy přijde něco, co mne posune o kousek dál. ANO ANO jsou věci, na které bych před 20-ti lety nikdy nemyslel a nedělal je, ALE vývoj nás každého je nezastavitelný, ať si myslíme a děláme co chceme. Proto v tomto článku našim čtenářům chci předložit další zdroj životního poznání a energie pro zvládnutí těžké doby v období nemoci, která Vás nebo Vaš blízké potkala...

Číst dál: Našel jsem - čtení pro všechny

Kapitalismus = hnus

To, že z nás LIDSKÝCH BYTOSTÍ dnešní systém udělal jen jakési roboty/objekty s rodným číslem už vnímám a říkám hodně let..... čtěte celý článek s videem . . .

Číst dál: Kapitalismus = hnus

S.N.Lazarev - a jeho pohled nejen na nemoc

Je to již několik let, co jsem se poprvé seznámil se jménem Lazarev a přečetl jsem si jeho knihy Diagnostika karmy. Jsou očíslované Diagnostika karmy 1, Diagnostika karmy 2 . . . .atd. První knihy jsou dostupné a volně k dispozici na internetu . . . 

Lazarev má i mnohá veřejná vystoupení a diskuse na různá témata úzce spojená s naším životem. Protože mne stále jeho ZCELA ORIGINÁLNÍ pohled a logika na náš život zajímá, dovoluji si Vám níže nabídnout několik jeho vystoupení, která jsou opět běžně dostupná na youtube...

Slyšte, vnímejte a přijměte dle sebe samých

S úctou a Láskou k Bohu

 

 

Číst dál: S.N.Lazarev - a jeho pohled nejen na nemoc

Mléko z Boubína

Tímto krátkým odkazem bych jen rád dal na vědomí lidem z blízkého okolí, že u Horažďovic (jihozápadní Čechy) v obci Boubín existuje nenápadné výdejní místo pro čerstvé mléko, jogurty, zakysanou smetanu a tvaroh. 

Cena mléka - 1litr - 11,-Kč Tvaroh 400g - 41,-Kč Jogurt a zakysaná smetana 21,-Kč - hmotnost/objem nevím ....

 

Mapa+další foto 

 

 

Číst dál: Mléko z Boubína

Podkategorie

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.